ScopeCompany

MASAÜSTÜ YAZILIM

HAKKIMIZDA

Sobuman Yazılım A.Ş olarak; ihtiyaç duyduğunuz yazılım projelerine tecrübemiz ve geniş bakış açımızla çözümler üretiriz. Günümüzde bilim ve teknoloji hızla gelişmektedir. Bu gelişmeler doğrultusunda ülkemiz de teknoloji toplumu olma yolunda hızla ilerlemekte ve çalışmalar yapmaktadır. Sobuman Yazılım A.Ş olarak sizlere hızla gelişen bu süreçte bu sistemleri daha etkin kullanmanız ve verimli kullanabilmeniz için web tasarım, yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme , e-ticaret çözümleri, dış kaynak desteği ve yazılım danışmanlığı çözümleri sunuyoruz. Neredeyse bütün hizmetlerin dijital dünyaya yelken açmasıyla birlikte mobil uygulama hizmetinden web geliştirme hizmetine kadar tüm taleplerinizde yazılım çözümleri üretiyoruz.

BİZE ULAŞIN

MASAÜSTÜ YAZILIM

Masaüstü Yazılım Nedir? Faydaları Nelerdir?

Bilişim teknolojilerinin hızlı bir şekilde gelişmesi, iş dünyasında da yapılan çalışmalardaki verimi önemli ölçüde artırdı. Gerek kişisel ve gerekse kurumsal bilgisayarlarda kullanılan Masaüstü yazılım ürünleri, iş verimliliğini önemli ölçüde artırırken çalışanlarında iş yükünü azaltmaktadır. Masaüstü yazılım nedir? Faydaları Nelerdir? Başlıklı bu yazımızda, bu yazılımların gerek kişisel ve gerekse kurumsal çalışmalarımıza sunduğu katkılardan bahsedeceğiz.

Masaüstü Yazılım Nedir?

Masaüstü yazılımlar kişisel ya da firma bünyesinde kullanılan bilgisayarlar üzerinden, son kullanıcıların bilgisayarında çalışmak üzere tasarlanmış ve amacına uygun farklı birçok yarar sağlayan yazılım uygulamaları arasında yer almaktadır. Bu tip uygulamaların önemli bir bölümü için, internet bağlantısı gerekmemektedir. Yani herhangi bir internet bağlantısı olmadan da bu yazılımların önemli bir kısmı kullanılarak, özellikle firmalar için önemli birçok avantajlar sağlamaktadır.

Bu programlar iş verimliliğini artırdığı gibi, kullanıcısının iş yükünü de önemli ölçüde azaltmaktadır. Günümüzde farklı amaçlarla hazırlanan birçok farklı masaüstü yazılımı bulunmaktadır. Bu uygulamalar verimi artırmanın yanı sıra, veri saklamak için de önemli birer kaynak olarak kullanılmaktadır. İşlerin seri ve hızlı bir şekilde yapılabilmesi için önemli bir kaynak olması ve kullanıcıların amaçlarını tam olarak karşılaşması bu yazılımların kullanım oranını artırmaktadır. Kimi yazılımlar ücretsiz olarak kullanıma sunulurken, firmanızın konuyla alakalı tüm ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ücretli olan yazılımlar çok daha fazla özellik sunmaktadır.

Masaüstü Yazılımı Avantajları Nelerdir?

Yukarıda da değindiğimiz üzere, amacına uygun kullanılan yazılımların en önemli faydası, iş yükünü azaltmasıdır. Masaüstü yazılım avantajlarından bazıları, şu şekildedir.

• Çalışanlarla ilgili her türlü hesapların daha rahat bir şekilde, hatta verilerin girilmesiyle birlikte otomatik olarak yapılmasını sağlamaktadır.
• Ürün kontrolü ve stok durumunun pratik bir şekilde takibini sağlamaktadır.
• İşletme yönetiminin kontrolünde büyük avantajlar sağlamasının yanında, yöneticilerin takibini kolaylaştırarak hataları en aza indirir.
• Müşteri cari hesap bilgilerinin, rahatlıkla kontrol edilmesine imkan verir.
• Her türlü muhasebe kayıtları, çok daha rahat bir şekilde tutulabilmektedir.
• İş yükünü azaltır.
• Verimliliği yükseltir.
• İş akışının artmasına, çok fazla katkısı bulunmaktadır.


Masaüstü yazılım ihtiyacınızı karşılayacak düzeyde özel olarak Sobuman Yazılım A.Ş gibi yazılım, bu konuda beklentilerinizi fazlasıyla karşılayabilecek örnek şirketler arasında yer almaktadır. Firma yönetiminiz ve her türlü takip işleriniz için özel olarak hazırlatacağınız yazılımlar sayesinde, işlerinizin daha hızlı gerçekleşmesini sağlarken, iş gücü maliyetlerinizi de önemli ölçüde düşürebilirsiniz.

Sobuman Yazılım
Sobuman Yazılım