E-Ticarette başarının adresi Sobuman


İşletmemiz, Sobuman Yazılım A.Ş ticari ünvanı ile 2013 yılı itibari ile yazılım sektörüne adım atmış olup devam eden yıllar içerisinde ticari faaliyetlerde ihtiyaç olan sektörel yazılımlar üretmiştir. 2013 Yılından bugüne sektörel ve işletmelere özel yazılım çözümleri kapsamında masaüstü, mobil, web tabanlı uygulama katmalarında çözümler sunmaktadır.

Sobuman Yazılım A.Ş, kurumsal kaynak planlama yazılımını "Sobuman ERP", bayi taraflı e-ticaret yazılımını "Sobuman B2B", perakende e-ticaret yazılımını "Sobuman B2C" markası ile üretmiş olup, işletmelerin iş akış süreçlerinde ihtiyaç olan unsurları değerlendirerek geliştirme sürecine devam etmektedir.

Sobuman, Ankara Yenimahalle Astor Plaza'da bulunan Ar-ge ofisinde faaliyet göstermekte olup, konusunda uzman personelleri ile gelişen ve güncellenen teknoloji karşısında yazılımlarını sürekli güncel tutmakta.

Sobuman, Ar-ge faaliyetleri kapsamında müşteri ihtiyaçlarını ve dış kaynak teknoloji entegrasyonlarını önceden tespit ederek, müşterilerinin e-ticaret süreçlerinde başarım oranı yüksek e-ticaret faaliyetleri sürdürmelerini hedeflemektedir.


 
Sobuman

Müşterilerimiz Neler Söyledi?

Teknolojik destek hizmetlerimiz kapsamında e-ticaret pazaryeri entegrasyonu, pazar analizi raporlamalarımız ve google motoru optimizasyon çalışmalarımız ile teknolojil çözüm ürettiğimiz müşterilerimize ait görüşler.