E-Ticarette başarının adresi Sobuman


İşletmemiz, Scope A.Ş ticari ünvanı ile 2013 yılı itibari yazılım sektörüne adım atmış ve devam eden yıllar dahilinde ticari faaliyetlere yönelik ihtiyaç olunan yazılımları geliştirmek ile beraber özel ve kamu kuruluşlarına yönelik özel yazılım ve programlama hizmet faaliyetlerine başlamıştır.

İşletme iştiraklarımız dahilinde kurumsal yazılımlar kategorisinde sektör odaklı ve işletme ihtiyaçlarına bağlı olarak özel erp, b2b, b2c yazılımları üretmeyi sürdürmek ve aynı zamanda standartize edilmiş e-ticaret yazılımı üretmek ve geliştirmek ile "Sobuman" markası ile kurumsal faaliyetlere devam etmektedir.

Sobuman, Astor Plaza'da bulunan Ar-ge ofisinde konusunda uzman personelleri ile e-ticaret yazılımını gelişen ve güncellenen teknoloji karşısında sürekli güncel tutmaktadır.Ar-ge faaliyetleri kapsamında müşteri ihtiyaçlarını ve dış kaynak teknoloji entegrasyonlarını önceden tespit ederek, müşterilerinin e-ticaret süreçlerinde başarım oranı yüksek e-ticaret faaliyetleri sürdürmelerini hedeflemektedir.

Aynı zaman da Ankara Yenimahalle’de bulunan merkez ofisimiz Astor Plaza’dan, müşterilerimize e-ticaret süreçlerinde ihtiyaç duyulabilecek ürün işlemleri, kargo işlemleri, pazaryeri entegrasyon işlemleri gibi sorunların çözümüne yönelik telefon veya online destek hizmetini sağlamaktadır.

Müşterilerimiz Neler Söyledi?

Teknolojik destek hizmetlerimiz kapsamında e-ticaret pazaryeri entegrasyonu, pazar analizi raporlamalarımız ve google motoru optimizasyon çalışmalarımız ile teknolojil çözüm ürettiğimiz müşterilerimize ait görüşler.