ScopeCompany

YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

HAKKIMIZDA

Sobuman Yazılım A.Ş olarak; ihtiyaç duyduğunuz yazılım projelerine tecrübemiz ve geniş bakış açımızla çözümler üretiriz. Günümüzde bilim ve teknoloji hızla gelişmektedir. Bu gelişmeler doğrultusunda ülkemiz de teknoloji toplumu olma yolunda hızla ilerlemekte ve çalışmalar yapmaktadır. Sobuman Yazılım A.Ş olarak sizlere hızla gelişen bu süreçte bu sistemleri daha etkin kullanmanız ve verimli kullanabilmeniz için web tasarım, yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme , e-ticaret çözümleri, dış kaynak desteği ve yazılım danışmanlığı çözümleri sunuyoruz. Neredeyse bütün hizmetlerin dijital dünyaya yelken açmasıyla birlikte mobil uygulama hizmetinden web geliştirme hizmetine kadar tüm taleplerinizde yazılım çözümleri üretiyoruz.

BİZE ULAŞIN

YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

YEDEKLEME VE GÜNCELLEME

Yedeklemeler; veri kontrolünde ve veri güvenliğinde en önemli çözümdür.

Yedekleme ve Güncelleme neden bu kadar önemli?

Veriler işletmenin veya kurumun iş yapış biçimlerini değiştiren, geleceğe dönük kararlar almasını sağlayan ve geçmişteki tecrübelerinden yararlanılan bilgilerdir.

Peki ya bunlar kaybolsaydı?

Verilerin, işletme içerisinden veya işletme dışarısından gelebilecek, güvenlik önlemlerini aşan saldırılara maruz kalması sonucu oluşabilecek olan kayıplar, belkide işletmeniz için önemli derecede oluşturulmuş portföy datalarının kaybedilmesine neden olacaktır.  Yedekleme ve güncelleme işlemlerinin yapılması sayesinde zaman ve maddi kayıpların önüne geçerek işletmeniz için bilişim önlemlerinin temel desteğini sağlamış olacaksınız.

Yedekleme ve Güncellemenin Size Faydası Nedir?

Yedekleme ve güncelleme hizmetleri, sizin iş akış biçiminizin değişmesini engellemenin yanında büyük ölçekli maddi ve zaman zararlarından kurtaracak olan bir hizmet şeklidir. Yüzde yüz veri gizliliği ilkesi ile çalışan bu hizmet ile verilerinizi oluşabilecek tüm olası kötü senaryolara karşı koruma altına almaktadır. Bu hizmeti almadığınız durumlarda verileriniz eğer yedekli veya güncel değil ise veri kurtarma hizmetlerine ödeyeceğiniz rakamlar ve bunun işinize yansıyacak etkileri çok daha büyük zararlar olacaktır.

%100 Güvenli Veri Yedekleme

Verileriniz Sobuman Yazılım A.Ş ekibi tarafından özel şifreleme algoritmalarıyla korunmakta olan depolama alanlarına, serverlara veya harici depolama aygıtlarına düzenli aralıklarla yedeklenir. Kullanıcı gizliliği açısından sadece sizin taahüdünüzle verilere erişim sağlanabilir. %100 veri yedekleme hizmeti ile sizin dışınızda herhangi bir ikinci veya üçüncü şahıs bu verilere erişemez.

%100 Güvenli Güncelleme

İşletmeniz içerisinde yer alan tüm yazılımsal ihtiyaçları ve donanımların güvenli bir şekilde yedeklemeleri alındıktan sonra güncelleme işlemi yapılır. Bunun nedeni güncelleme esnasında oluşabilecek olan tüm olası senaryolara karşı verilerin gizliliğinin ve güncelleğinin korunmasıdır. Güncelleme işlemleri sunucular, donanımlar, bilgisayarlar veya işletmeye ait mobil telefonlar ile uygulamalar olabilir.

Sobuman Yazılım
Sobuman Yazılım