ScopeCompany

VERİ KURTARMA HİZMETİ

HAKKIMIZDA

Sobuman Yazılım A.Ş olarak; ihtiyaç duyduğunuz yazılım projelerine tecrübemiz ve geniş bakış açımızla çözümler üretiriz. Günümüzde bilim ve teknoloji hızla gelişmektedir. Bu gelişmeler doğrultusunda ülkemiz de teknoloji toplumu olma yolunda hızla ilerlemekte ve çalışmalar yapmaktadır. Sobuman Yazılım A.Ş olarak sizlere hızla gelişen bu süreçte bu sistemleri daha etkin kullanmanız ve verimli kullanabilmeniz için web tasarım, yazılım geliştirme, mobil uygulama geliştirme , e-ticaret çözümleri, dış kaynak desteği ve yazılım danışmanlığı çözümleri sunuyoruz. Neredeyse bütün hizmetlerin dijital dünyaya yelken açmasıyla birlikte mobil uygulama hizmetinden web geliştirme hizmetine kadar tüm taleplerinizde yazılım çözümleri üretiyoruz.

BİZE ULAŞIN

VERİ KURTARMA HİZMETİ

Neden Sobuman Yazılım A.Ş Bilişim veri kurtarma?

  • %100 veri gizliliği ve veri güvenliği sağlayıcılığı.
  • En kritik hasarlı verilerin bile kurtarılması.
  • Dikkatli analiz ve raporlama sonucu uygun fiyat.
  • Profesyonel hizmet ekibi ile medyalarınızdaki kritik hasarları geri alma.
  • Veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, şifre çözme ve veri analizi işlemleri.
  • Geçmişi değil ama anılarınızı her zaman getirebiliriz.

Veri Kurtarma Hizmetleri

Sobuman Yazılım A.Ş olarak uzman kadromuz ve gelişmiş teknoloji alt yapımız sayesinde veri kurtarma hizmetini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

HDD Veri Kurtarma

HDD üzerinde gerçekleşen fiziksel hasarlar, sıvı temasları, yanıklar, farklı darbeler, kullanıldığı ortamın aşırı sıcak ya da ciddi şekilde tozlu olması, ani elektrik kesintisi, işletim sisteminin yeniden kurulması, dosyaların silinmesi, format atılması, başka formata dönüştürülmesi sistem geri yüklemeleri gibi gerçekleşmiş olaylar için hemen her hard diskten veri kurtarma işlemleri yapılabilmektedir.

RAID Veri Kurtarma

RAID veri kurtarmada en önemli adım dizininizi onarmaya veya yeniden yapılandırma işlemi Rebuild yapmaya çalışmamasıdır. Yanlış bir şekilde yapılan Rebuild, yanlış şerit blok büyüklüğü veya disk sırası ile verilerinizin kalıcı olarak hasar görmesine ve bir daha geri getirilememesine neden olmaktadır. RAID dahil bir çok veri kurtarmada yapmanız gereken ilk şey işi uzmanına teslim etmek için herhangi bir işlem yapmamaktır.

SSD Veri Kurtarma

SSDhdd gibi içerisinde hareketli parçalara ve okuma yöntemine sahip olmadığından diğer birçok farklı disk türüne göre bozulma ihtimalleri son derece düşüktür. SSD’ler yapıları itibariyle veri kurtarmada zorluk sağlamaktadır. Bunun nedeni ise kriptolu (şifreli) üretilmesi sebebiyle bazı SSD’lerden statik elektriklenme ve manyetik alana maruz kalma sonrasında veri kurtarma işlemi hiçbir şekilde yapılamamaktadır.

NAS Veri Kurtarma

NAS sunucu aygıtlarıyla, birbirlerinden ayrı bir yapıda pek çok hdd’nin bağlantılı bir biçimde ele alınması ile meydana getirilmiş olan, büyük veri depolama alanları oluşturulmasını, bunlardan yararlanmamızı sağlayan ürünlerdir. Veri kurtarma işlemlerinin tamamında zamanında yapılacak olan ilk müdahale kritiktir ve en doğru sonuçların ortaya çıkarılmasına olanak tanımaktadır.

BELLEK Veri Kurtarma

Belleklerin doğru kullanılmaması, elektrostatik boşalma durumunun yaşaması yada virüs saldırılarının meydana gelmesi sonucu verilerin kaybı söz konusu olabilir. Belleklerde diğer depolama oranlarına göre veri kurtarılması daha etkili ve net sonuçları ortaya çıkartabilmektedir. Burada tekrar hatırlatmak isteriz ki veri kurtarma hizmetinde mutlaka profesyonel bir ekipten yardım alınması gerekmektedir.

TABLET – TELEFON Veri Kurtarma

Günümüzde hem cep telefonları hem de tabletler çok az yedeği alınan, düzenli kullandığımız cihazlardır. Düşme, darbe alma, sıvıyla temas etme ya da yanıcı hasar oluşması durumuyla sıklıkla bizi tercih eden müşterilerimizin yardımına her zaman yetişmekteyiz. Tüm etkenler ele alındığında ulaşılabilir bir hafıza temeli bulunmaktaysa verilerinizi kurtarmamız her zaman mümkün olmaktadır.

Sobuman Yazılım
Sobuman Yazılım