Loading...
Turgut Özal, 1467/1. Cd, Astor Plaza Kat:9 No:30 06370 Yenimahalle/Ankara
Paztesi - Cumartesi : 08.00 - 19.00
(0312) 514-1219
// SERVİS BAKIMI //

SERVİS BAKIMI

Bilişim Sistemlerinizde Servis Bakımı İle İlgili Çözümler
 

Teknik servis bakım anlaşması nedir?

Teknik Servis Bakım Anlaşması, yapılan anlaşmaya, türüne ve çeşidine göre günün her saatinde veya mesai saatleri içerisinde; bilgisayar donanımı, yazılımı ve bilgisayar çevre birimleri ile ilgili herhangi bir sorun meydana geldiğinde çözüm sağlamaktadır. Sonradan ortaya çıkabilecek herhangi bir sorunun meydana gelmemesi için, donanım ve çevre birimlerine gerekli müdahalelerin yapılması, sorunların tespiti ve giderilmesine imkan tanımaktadır.
Bu bağlamda gereken önlemlerin alınması hizmetlerini kapsayan şirketlerin üstünde ki maliyet-zaman sorununa çözüm bulan bir anlaşma şeklidir.

Oluşabilecek tüm bu sorunların önüne geçebilmek için Sobuman Yazılım A.Ş bünyesinde bulunan teknik servis bakım çalışma ekibi maliyet ve zaman kaybını önlemek için gerekli çalışmaları gelişmiş bakım teknoloji sistemleriyle gerçekleştirmektedir. Teknik servis bakım çalışmaları ile işletme içerisinde ki donanım ve çevre bileşenlerinin sorunları ve oluşabilecek problemleri teknik servis bakım müdahalesiyle belirleniyor ve süreçte oluşabilecek tüm aksaklıklar ortadan kaldırılmış oluyor.

Neden teknik servis bakım anlaşmasını öneriyoruz?

Teknik servis bakım anlaşmalarının işletmeler açısından birçok faydası bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçı;

  • IT Departmanı kurma zorunluluğunuz ortadan kalkar.
  • Her an çağrı önceliğiniz bulunmaktadır.
  • Fiyat ve performansta gelir dengesini ayarlarsınız.
  • Yerinde hizmet alma avantajı elde edersiniz.